GLAS OCH KERAMIK / Glas / Starkvinsglas 7449541
nr 744 9541
Starkvinsglas
1700-/1800-tal, signerad: APGS, slipad dekor, höjd: 9, 5
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:37:05
500 kr
500 kr